Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Pitanje/prijedlog/sugestija

Go down 
3 posters
AutorPoruka
Damir

Damir


Broj komentara : 61
Lokacija : Sarajevo
Registration date : 2008-07-17

Pitanje/prijedlog/sugestija Empty
KomentarNaslov komentara: Pitanje/prijedlog/sugestija   Pitanje/prijedlog/sugestija Icon_minitime24/8/2008, 12:20 am

Mogu li se ikako početi davati upozorenja pred ban ili banovi na par dana zbog pojavljivanja linkova gdje treba i gdje ne treba? Jako se slabo poštuju pravila foruma i meni se čini da je situacija sve lošija po tom pitanju zbog sve više novih članova.
Na vrh Go down
Ilić

Ilić


Broj komentara : 1391
Age : 30
Lokacija : Sokobanja,Srbija
Registration date : 2008-01-19

Pitanje/prijedlog/sugestija Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pitanje/prijedlog/sugestija   Pitanje/prijedlog/sugestija Icon_minitime24/8/2008, 10:55 am

slažem se
Na vrh Go down
http://www.rsbux.info
Damir

Damir


Broj komentara : 61
Lokacija : Sarajevo
Registration date : 2008-07-17

Pitanje/prijedlog/sugestija Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pitanje/prijedlog/sugestija   Pitanje/prijedlog/sugestija Icon_minitime7/9/2008, 1:10 am

Da ne otvaram novu temu - može li se ikako u svakom podforumu "nalijepiti" sticky tema sa par osnovnih pravila foruma, konkretno oko postavljanja referal linkova?
Na vrh Go down
Ilić

Ilić


Broj komentara : 1391
Age : 30
Lokacija : Sokobanja,Srbija
Registration date : 2008-01-19

Pitanje/prijedlog/sugestija Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pitanje/prijedlog/sugestija   Pitanje/prijedlog/sugestija Icon_minitime7/9/2008, 12:18 pm

Damir (citat):
Da ne otvaram novu temu - može li se ikako u svakom podforumu "nalijepiti" sticky tema sa par osnovnih pravila foruma, konkretno oko postavljanja referal linkova?

poslao sam odavno Royale-u predlog pravila,može ga dopuniti/izmeniti pa postaviti... Kah/va
Na vrh Go down
http://www.rsbux.info
Bees

Bees


Broj komentara : 1476
Registration date : 2008-01-13

Pitanje/prijedlog/sugestija Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pitanje/prijedlog/sugestija   Pitanje/prijedlog/sugestija Icon_minitime7/9/2008, 12:58 pm

Damir (citat):
Mogu li se ikako početi davati upozorenja pred ban ili banovi na par dana zbog pojavljivanja linkova gdje treba i gdje ne treba? Jako se slabo poštuju pravila foruma i meni se čini da je situacija sve lošija po tom pitanju zbog sve više novih članova.

Što se tiče bloka tema PTC zarada, dok sam ja moderator, pravilo da samo onaj ko je postavio temu ima pravo da postavi svoj link, biće poštovano. Link neće moći da prođe ni u potpisu.
Za ostale blokove tema ne mogu da utičem osim da i ja smatram da i tamo treba da se napravi reda.
Na vrh Go down
Sponsored content





Pitanje/prijedlog/sugestija Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Pitanje/prijedlog/sugestija   Pitanje/prijedlog/sugestija Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Pitanje/prijedlog/sugestija
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: UVOD :: Prijedlozi, pohvale i sugestije-
Idi na: