Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Novi drug Član!!!!!

Go down 
4 posters
AutorPoruka
brdjak

brdjak


Broj komentara : 41
Registration date : 2008-05-13

Novi drug Član!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Novi drug Član!!!!!   Novi drug Član!!!!! Icon_minitime13/5/2008, 10:03 pm

Evo mene ili ti još jednog pacijenta na ovom našem forumu......Klikam već 3mj i zatražit ću isplatu od Bux To i Daily clicka....Na bux imam oko 12dol a na Daily oko 14dol...
I to sve sam bez i jednog referrera nakvrcao....jedini problem što će to sjest na AlertPay za neki 2-3mj jel tako???
Ma samo da stigne prva lova da kupim par refferova ići će odma lakše i brže Smile
Treba bit tvrdoglav ko mazga i polako kvrcat i na druge stranice...i doće do početka neke ozbiljnije zarade...
Pitanje......???? Dal je moguće staviti neku određenu svotu novca(dol) na AlertPay račun i time malo ubrzat proces????
Ja bio u banci spomenuo AlertPay a ovi blenli ko janjci kad ih natakneš na ražanj i čude se....e jeb.m ti banku i službenike...nikad čuli puska

Eto i puno pozdrava iz Podpapučkog mjesta u Slavoniji piva
Brdjak......
Na vrh Go down
Bees

Bees


Broj komentara : 1476
Registration date : 2008-01-13

Novi drug Član!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Novi drug Član!!!!!   Novi drug Član!!!!! Icon_minitime13/5/2008, 10:45 pm

Izvadi kreditnu ili debitnu karticu u banci sa deviznog računa i verifikuj je na AlertPay i imaš mogućnost da mjesečno putem kartice investiraš do 100$ sa personal računom, a neograničeno sa pro računom. Savjet, ne otvaraj pro račun pošto plaćaš troškove.
Na vrh Go down
GeniuS

GeniuS


Broj komentara : 785
Age : 31
Lokacija : Pozarevac
Registration date : 2008-02-03

Novi drug Član!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Novi drug Član!!!!!   Novi drug Član!!!!! Icon_minitime14/5/2008, 2:51 pm

Dobrodosao:)
P.S. Mislim da ovi linkovi treba da se obrisu Smile
Na vrh Go down
http://www.net-earning.com
Bees

Bees


Broj komentara : 1476
Registration date : 2008-01-13

Novi drug Član!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Novi drug Član!!!!!   Novi drug Član!!!!! Icon_minitime14/5/2008, 3:17 pm

Što se mene tiče mogu da budu ovde ali ne i tamo gde ja čuvam grožđe, možeš i ti napisati nešto o sebi i staviti linkove programa koje radiš samo ne verujem da će neko da klikne na njih.
Na vrh Go down
brdjak

brdjak


Broj komentara : 41
Registration date : 2008-05-13

Novi drug Član!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Novi drug Član!!!!!   Novi drug Član!!!!! Icon_minitime17/5/2008, 11:22 am

Otvorio sam devizni račun....stigla i kartica....sad bi trebao taj račun verifikovat na AlertPay jeli????
Gdje da idem? u moj profil pa na što? Dal ću moći onda da izvršim uplatu na alertpay i kako?
Hvala puno... cheers
Na vrh Go down
Bees

Bees


Broj komentara : 1476
Registration date : 2008-01-13

Novi drug Član!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Novi drug Član!!!!!   Novi drug Član!!!!! Icon_minitime17/5/2008, 12:42 pm

Skeniraj vozačku ili pasoš ili ličnu kartu na kom se vide tvoji podaci i fotografija i to aploaduj radi verifikacije ličnih podataka i ličnog izgleda, zatim skeniraj neki bankarski izveštaj ili neki drugi izveštaj na kom ti se vidi ime i prezime i adresa, ne stariji od 5 mjeseci i to aploaduj radi verifikacije adrese, zatim skeniraj karticu sa obe strane tako što ćeš sakriti srednjih 8 cifri i to aploaduj i to je to. Svaki dokument ne sme biti veći od 1MB i mora biti u jpeg ili gif.
Ovo je potrebno da bi verifikovao račun i platnu karticu. Otvori personal account.
Na vrh Go down
GeniuS

GeniuS


Broj komentara : 785
Age : 31
Lokacija : Pozarevac
Registration date : 2008-02-03

Novi drug Član!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Novi drug Član!!!!!   Novi drug Član!!!!! Icon_minitime17/5/2008, 6:11 pm

Bees (citat):
Skeniraj vozačku ili pasoš ili ličnu kartu na kom se vide tvoji podaci i fotografija i to aploaduj radi verifikacije ličnih podataka i ličnog izgleda, zatim skeniraj neki bankarski izveštaj ili neki drugi izveštaj na kom ti se vidi ime i prezime i adresa, ne stariji od 5 mjeseci i to aploaduj radi verifikacije adrese, zatim skeniraj karticu sa obe strane tako što ćeš sakriti srednjih 8 cifri i to aploaduj i to je to. Svaki dokument ne sme biti veći od 1MB i mora biti u jpeg ili gif.
Ovo je potrebno da bi verifikovao račun i platnu karticu. Otvori personal account.


Nisam ovde bas sve najbolje razumeo...ali necu da filozofiram nego cu samo da pitam jel dovoljnmo sto sam uploadovao pasos i racun iz banke??? I da hocu nemam gde vise da uploadujem karticu i ostalo :S
Na vrh Go down
http://www.net-earning.com
brdjak

brdjak


Broj komentara : 41
Registration date : 2008-05-13

Novi drug Član!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Novi drug Član!!!!!   Novi drug Član!!!!! Icon_minitime17/5/2008, 6:15 pm

Račun sam već ranije verifikovao tako što sam poslao sliku vozačke dozvole i jednog računa....ali nisam karticu skenirao ili slikao.....
Znači i karticu sa sakrivenih sredjih osam brojeva slikam a i s druge strane te šaljem isto kao i ono prije.....???
E da, kad to sve napravim koja je daljnja procedura? Recimo stavim 20dolara na moj devizni, kako onda to prebacit na AlertPay????
Hvala drunken
Na vrh Go down
Archiebald




Broj komentara : 600
Age : 35
Registration date : 2008-02-24

Novi drug Član!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Novi drug Član!!!!!   Novi drug Član!!!!! Icon_minitime17/5/2008, 6:26 pm

GeniuS (citat):
Bees (citat):
Skeniraj vozačku ili pasoš ili ličnu kartu na kom se vide tvoji podaci i fotografija i to aploaduj radi verifikacije ličnih podataka i ličnog izgleda, zatim skeniraj neki bankarski izveštaj ili neki drugi izveštaj na kom ti se vidi ime i prezime i adresa, ne stariji od 5 mjeseci i to aploaduj radi verifikacije adrese, zatim skeniraj karticu sa obe strane tako što ćeš sakriti srednjih 8 cifri i to aploaduj i to je to. Svaki dokument ne sme biti veći od 1MB i mora biti u jpeg ili gif.
Ovo je potrebno da bi verifikovao račun i platnu karticu. Otvori personal account.


Nisam ovde bas sve najbolje razumeo...ali necu da filozofiram nego cu samo da pitam jel dovoljnmo sto sam uploadovao pasos i racun iz banke??? I da hocu nemam gde vise da uploadujem karticu i ostalo :S
ako je to dvoje sto si poslao ok onda ce ti biti verifikovan account za jedno desetak dana
Na vrh Go down
Archiebald




Broj komentara : 600
Age : 35
Registration date : 2008-02-24

Novi drug Član!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Novi drug Član!!!!!   Novi drug Član!!!!! Icon_minitime17/5/2008, 6:27 pm

brdjak (citat):
Račun sam već ranije verifikovao tako što sam poslao sliku vozačke dozvole i jednog računa....ali nisam karticu skenirao ili slikao.....
Znači i karticu sa sakrivenih sredjih osam brojeva slikam a i s druge strane te šaljem isto kao i ono prije.....???
E da, kad to sve napravim koja je daljnja procedura? Recimo stavim 20dolara na moj devizni, kako onda to prebacit na AlertPay????
Hvala drunken
pa imas opciju upload funds pa pogledaj tu,znam da imas limit 200$ mjesecno mozes uploadovati,a da li mozes s tim deviznim racunom nisam siguran jer nisam jos nikad uploadovao novac Very Happy
Na vrh Go down
GeniuS

GeniuS


Broj komentara : 785
Age : 31
Lokacija : Pozarevac
Registration date : 2008-02-03

Novi drug Član!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Novi drug Član!!!!!   Novi drug Član!!!!! Icon_minitime17/5/2008, 7:07 pm

Archiebald (citat):
GeniuS (citat):
Bees (citat):
Skeniraj vozačku ili pasoš ili ličnu kartu na kom se vide tvoji podaci i fotografija i to aploaduj radi verifikacije ličnih podataka i ličnog izgleda, zatim skeniraj neki bankarski izveštaj ili neki drugi izveštaj na kom ti se vidi ime i prezime i adresa, ne stariji od 5 mjeseci i to aploaduj radi verifikacije adrese, zatim skeniraj karticu sa obe strane tako što ćeš sakriti srednjih 8 cifri i to aploaduj i to je to. Svaki dokument ne sme biti veći od 1MB i mora biti u jpeg ili gif.
Ovo je potrebno da bi verifikovao račun i platnu karticu. Otvori personal account.


Nisam ovde bas sve najbolje razumeo...ali necu da filozofiram nego cu samo da pitam jel dovoljnmo sto sam uploadovao pasos i racun iz banke??? I da hocu nemam gde vise da uploadujem karticu i ostalo :S
ako je to dvoje sto si poslao ok onda ce ti biti verifikovan account za jedno desetak dana

Hvala Smile
Na vrh Go down
http://www.net-earning.com
Sponsored content





Novi drug Član!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Novi drug Član!!!!!   Novi drug Član!!!!! Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Novi drug Član!!!!!
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Novi
» novi clan
» NOVI INSTANT PAYOUT PTC...PROVJERENA ZARADA

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: UVOD :: O vama-
Idi na: