Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Par proverenih PTC sajtova

Go down 
AutorPoruka
Machor




Broj komentara : 1
Registration date : 2010-08-15

Par proverenih PTC sajtova Empty
KomentarNaslov komentara: Par proverenih PTC sajtova   Par proverenih PTC sajtova Icon_minitime15/8/2010, 6:49 pm

Ovako,verovatno ste culi za ptc sajtove i znate o cemu je rec. E pa ja cu vam predstaviti moja 3 koja klikcem i sa kojih sam podigao ukupno preko 500$.
1. Neobux, on radi odavno, vise od dve godine i ima dosta ljudi sa nasih prostora koji mogu da potvrde da placaju. Nije potrebno puno vremena, ali ako posvetite malo vise, naravno i zarada se uvecava. Placaju po kliku. Kao standardni dobijate 0.01$ za svaki vas klik i 0.005$ za svaki klik vasih referala. Link za registraciju je: NEOBUX
2. Onbux, ovo je malo noviji sajt, radi par meseci, ali je isplatio velike iznose do sada. Imam puno ljudi sa nasih prostora, i stalno dolaze novi. Imamo cak i svoj deo foruma. Ako budete dovoljno aktivni, mozete biti nagradjeni novcem za pisanje po forumu ili pak mozete dobiti zlatno clanstvo i uvecati duplo svoju zaradu, samo zato sto ste bili aktivni na forumu. Sto se tice zarade, isto zaradjujete kao i kod Neobux-a. Inace, nemate brige, necete kliktati za dzabe, jer je ova firma REGISTROVANA i tako imate sigurnost da i ako nekada u buducnosti rese da se povuku, morace da plate prvo sve svoje clanove. Link za registraciju je: ONBUX
3. Libery Reserve, radi od 2007 godine i isplatio puno ljudi. Radi se na isti nacin kao kod prethodna 2 sajta, s tim sto mozete i citati mailove koji se takodje placaju. Dovoljno je uci jednom u 2 dana i odraditi posao. Dobijate po 1 cent za svaki klik, nevezano da li je reklama ili mail. Link za registraciju je: Liberty Reserve

Za sve dodatne iformacije, ili bilo kakva pitanja i dogovore, obratite mi se na mail: houseboy2008@hotmail.com
Na vrh Go down
 
Par proverenih PTC sajtova
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: UVOD :: Prijedlozi, pohvale i sugestije-
Idi na: