Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Zaradite 25$ za 1000 downloada.

Go down 
AutorPoruka
xdrake




Broj komentara : 1
Registration date : 2010-05-30

Zaradite 25$ za 1000 downloada. Empty
KomentarNaslov komentara: Zaradite 25$ za 1000 downloada.   Zaradite 25$ za 1000 downloada. Icon_minitime30/5/2010, 9:56 am

Kliknite na banner za site:
Zaradite 25$ za 1000 downloada. 2624526_banner_300x250
Tabela Novog Rada Site-a:
Zaradite 25$ za 1000 downloada. 2624522_table1
Posto sam radio sa hotfilom i imam epassporte account reshio da probam http://www.fileserve.com
Stime sto ovde nema rankovi kao kod hotfila nego se placa isto svakom i nema promena.
nije scam site i placaju svakog ponedeljka zarada koju sam nasho o njiima:
Zaradite 25$ za 1000 downloada. 2624523_payz1
Zaradite 25$ za 1000 downloada. 2624524_payz
Naravno podrzavaju remote sa HF RS i ostalih radi na istom principu ko hotfile kad je remote u pitanju.S novim promom reshili su da oduvaju konkurenciju sa najvecim placanjem referala od 25% i placaju za sve drzave.

* Country Groups:

1. United States, United Kingdom, Canada
2. France, Germany, Spain, Portugal, Italy, Denmark, Sweden, Switzerland, Netherlands, Norway, Ireland, Finland, Australia, New Zealand
3. Russia, Austria, Poland, Romania, Hungary, Czech Republic, Belgium, Latvia, Estonia, Lithuania, Luxembourg, Slovenia, Slovakia, Cyprus, Sierra Leone, Liechtenstein, Bulgaria, Greece, Turkey, Iran, Japan, Singapore, Malaysia, South Africa, Qatar, Bahrain, Kuwait, Saudi Arabia, United Arab Emirates, Brazil, Oman, Malta, Gibraltar
4. All Others

Placaju na pay pal,epassporte,webmoney i payoneer.

Ako vam nesto nije jasno pitajte Srecno!.
Na vrh Go down
 
Zaradite 25$ za 1000 downloada.
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Zaradite uz Hotfile.com

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
 :: UVOD :: Prijedlozi, pohvale i sugestije-
Idi na: